uruchom sprzedaż online w restauracji

wsparcie dla restauracji i punktów gastronomicznych w czasach korona wirusa

chcemy ci pomóc w tym trudnym czasie! 

Stworzymy dla ciebie sklep internetowy na którym będziesz mógł sprzedawać swoje dania klientom online i bezdotykowo

 

menu w internecie

menu w internecie

Wszystko co dotąd miałeś w swojej fizycznej karcie przeniesiesz online. Twoi dotychczasowi klienci w bardzo prosty i intuicyjny sposób dokonają zakupów i płatności. Ty z kolei w prosty sposób będziesz mógł zarządzać zamówieniami i modyfikować kartę menu online.

Płatności online

Płatności online

Klienci zapłacą ci elektronicznie, a ty dostarczysz im produkt bezdotykowo. Współpracujemy z najtańszymi operatorami na rynku, których prowizje wynoszą: Przelewy24 - 1,9%, CashBill- 1,3%. Stan na marzec 2020 r.

sklep połączony z facebookiem

sklep połączony z facebookiem

Wszystkie dania które dodasz w sklepie online będą automatycznie synchronizowane ze stroną twojej restauracji na Facebooku. W poście będziesz mógł podlinkować dania (@.....)

zdjęcia

zdjęcia

Zależy nam abyś to ty zrobił zdjęcia swoich potraw. Pomożemy ci w w tej tak aby jakość była bardzo dobra. Jednak jeśli nie dysponujesz zdjęciami zapewnimy zdjęcia stockowe.

adres twojej restauracji

Twój sklep będzie funkcjonować pod adresem którzy klienci kojarzą od lat oraz który jest wypozycjonowany naturalnie przez wyszukiwarki typu Google.. Jeżeli nie nasz adresu kupimy go dla ciebie. Np dla "Restauracja Mimoza" będzie to adres restauracjamimoza.pl

Ponadczasowość

Ponadczasowość

Kiedy sytuacja związana z korona wirusem się uspokoi (a mamy nadzieję że nastąpi to szybko), to sklep online będzie idealnym narzędziem, które możesz wykorzystać na świadczenie usług wspomagających twoją restaurację, np. sklepik, catering i podobne.

cena

 

To jest strona przykładowa. W twoim przypadku możemy uwzględnić twoje preferencje kolorów i układu strony. 

Czas realizacji usługi to 3 dni robocze.

zgłoszenie

Podaj swoje dane. Obowiązuje kolejność zgłoszeń.

Zgoda

7 + 12 =

cena

Standardowa cena za budowę sklepu z opisanymi powyżej funkcjami wynosi

ok 2500 zł.

W obecnej trudnej  sytuacji w ramach wsparcia dla restauracji opłata za zbudowanie sklepu wraz z telefonicznym przeszkoleniem personelu wyniesie jedyne

650 zł 

W związku z już realizowanymi projektami do połowy kwietnia 2020 r. będziemy mogli wesprzeć  maksymalnie 15 pllacówek gastronomicznych.

Na tyle nam pozwalają nasze możliwości przerobowe informatyków-wolontariuszy, którzy zostali zaangażowani w projekt. Obowiązuje kolejność zgłoszeń.

Poniżej licznik wskaże ilość wolnych miejsc:

 

Ilość wolnych miejsc

Jeszce tyle zleceń możemy obsłużyć do 15.04.2020 r.

Usługa wsparcia dla placówek gastronomicznych poprzez budowę dla nich sklepu internetowego umożliwiająca bezdotykową sprzedaż oraz płatności elektroniczne jest realizowana ze środków statutowych Fundacji GotuJemy oraz przy wsparciu jej wolontariuszy. 

 

Share This