Zaznacz stronę

 

Chcesz zjeść kolację w winnicy? 

RELAKS  I RESET

Jest wiele miejsc w których możesz dobrze zjeść. Jest wiele dobrych win które możesz wypić. Jest wiele ciekawych miejsc, które możesz odwiedzić.

Czy chciałbyś jednak doświadczyć czegoś nowego? Zostawić zgiełk codziennych spraw? Wyjechać za miasto w piękne miejsce?  Zelaksować się przy kliku kieliszkach dobrze schłodzonego wina? Zjeść wykwintne dania przygotowane ze składników od okolicznych rolników?

To świetnie! Doświadczysz przy okazji piękna zachodzącego słońca. Upewnisz się  jak natura, a nie człowiek kształtuje smak win i dań.

Poznasz smak najlepszego polskiego Chardonnay, Merlota, Rieslinga, Pinota i Caberneta, jak i umiejętność ich połączenia z posiłkami.

Dodatkowo spotkasz się z wartościowymi ludźmi, którzy podobnie jak Ty oderwą się od codziennej aktywności, aby twórczo i w miłym towarzystwie spędzić czas.

organic  FOOD & WINE

Kolacja, którą zjesz w winnicy patrząc na zachodzące słońce, sącząc wytrawne wino to inspirujące i niezapomniane doświadczenie. Przez kilka godzin będziesz znajdować się w pięknym, widokowym miejscu, jeść potrawy inspirowane określoną porą roku, tylko z lokalnych gospodarstw i z ekologicznym certyfikatem. W czasie spotkania będzie ci towarzyszyć sommelier, który poprowadzi degustację komentowaną oraz odpowie na twoje pytania. Wino, które wypijesz jest w 100% naturalne.

Znaczy to tyle iż winorośl nie jest opryskiwana herbicydami, w czasie fermentacji i maceracji nie są dodawane sztuczne dodatki, a wina nie zawiera siarczanów.

Menu będzie przygotowane zgodnie z naszą misją:

ekologicznie

lokalnie

tylko od rolników

 

Spróbuj jak smakuje

Slow Food

Od początku naszego istnienia współpracujemy z międzynarodową organizacją
Slow Food International. Celem realizowanej przez nas kampanii „Slow Food Menu for Change” jest serwowanie i promowanie żywności pochodzącej od lokalnych producentów. Tej która zanim dotrze na stół przemierzy kilka, a nie kilka tysięcy kilometrów. Gotując i jedząc taką żywność zapobiegamy zmianom klimatu oraz wspieramy lokalne rolnictwo. 

To co zostanie dla ciebie przygotowane jest po prostu GOOD, CLEAN, FAIR.

 

Jak to zrobić?

 Nie martw o się o transport. Zapewniamy go pomiędzy Krakowem a miejscem kolacji i z powrotem

+ Miejsce kolacji znajduje się ok 50 min od lotniska Kraków-Balice (KRK) i 40 min od centrum Krakowa

+ Kolacje trwają około 4 godziny, a w ich trakcie jest najczęściej zachód słońca.

+ Wszystkie dane organizacyjne są udostępniane 48 godzin przed rozpoczęciem kolacji drogą mailową.

spotkanie

osób

godziny satysfakcji

Share This